Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sádrokartonová konstrukce

Dobrý den. Chtělbych vědět jak přidělám UW svislé stěny ke krokvím .Tam se musí nařezat nějaké dřevěné klínky? A asi jak vysoká stěna by měla být v tom nejnižším místě. Odhaduju 70cm. Dík .

Ok, máte šikminu?
K šikmině přiložíte UW, ale tak, aby se dotýkalo jen hranou, za kterou to přišroubujete. Profil je ve tvaru "U", otočíte ho vzhůru nohama, jako když to přiděláte na strop. To je Vám naprosto asi jasné. Teď ten profil nijak neotáčejte a stále v té poloze ho přibližujte k šikmině. Dotknete se šikminy hranou profilu UW, v tom místě budete dávat šrouby. Nikoliv v předvrtaných dírách.
OK?
nebo telefon

Už jsem asi pochopil,sešroubuju v oblích rozích a druhý roh je volný ,akorát se mi zdá že to UW mám 75 a asi je dost široké , protože mi pujde špatně přišroubovatSDK na šikmině .To bych musel prvně přšroubovat SDK šikminu a potom udělat tu svislou 70cm stěnu .Myslíte že by mohlo být jen z UD ,nebo alespoň 5CW .

pokd máte na šikmině rastr z cd profilů, do spodního cd profilu přišroubujete uw(ud) profil tak,jak Vám radil pan Cukrář.Do podlahy druhé uw(ud) a mezi to cw(cd)stojky. N t sdk. Pokud už máte na rastru sdk, vyberete si výšku(ideálně ta kde je pod sdk profil, přišroubujete uw(ud) atd. Řešil jsem to taky, nakonec jsem to udělal z udček které jsem chytilna spodek posledního profilu cd na šimině tak, aby na to samé cd ještě šel přišroubovat sdk - je doražen k tomu ud profilu.
Přiložil jem obr, snad pomůže