Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plastovy okna

Zdravim!

Jak nejlepe a nejlevneji udelat z bilyho okna cerveny? Nabizej mi volepeni nejakou folii, ale na baracek sou celkovy naklady >40kKc, coz se mi zda docela dost... Nebyla by nejaka sikovna barva? Anebo pouzit reklamni folii? Nejake napady? Diky

No vy chcete aby byly bílý plastový okna červený, no s fólií je moc práce, barva by tu moc nebyla dobrá takže jsem pro sprej lesklý, chce to zalepit tabule skla aby se nepostříkaly. stříkat ze vzdálenosti asi cca 15 cm dvě slabé vrstvy. je to levnější, asi na dvě okna jeden velký sprej, který stojí kolem 100-150kč.;-)