Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cim natrit radiator

Cus.

Natrel jsem radiator Balakrylem Radet - 1. vrstva, byl to zbytek a nechce se mi kupovat dalsi plechovku. Myslite, ze by mohl byt problem natrit druhou vrstvu Balakrylem Profi - Mat :?: nebo je to v pohode. :?:

Predem dik.

no tu první vrstvu, jste měl spíš použít základovku, od toho se vyrábí. Základovky jsou matné, ten balakryl radet je vrchní barva tudíš je lesklá.
No je tu šance 50 na 50 že se ta vrstva profi chytne a bude držet. Můžete to zkusit, byla to blbost tam cpát tu vrchní. no jsou dvě možnosti buď to natřít a doufat že tam ta vrstva bude držet, a nebo ten povrch zdrsnit velmi jemným smirkem a poté dát další vrstvu.:-)

Ten radiator neni novy, on uz tam barvu mel, takze zakladovka by byla zbytecna. No zkusim to, slo mi spis o to, jestli ten Radet neni necim specialni na ty radiatory a treba by se normalni Balakryl nemel pouzit, jestli je to jenom o otm, zda se na nej chytne, tak to zkusim a uvidim. :-)

Klasický balakryl chytne na všechno, chce to jen dostatečně drsný povrch, ten radet je určitě speciálnější díky jeho schopnostem tepelné odolnosti, ale balakryl toho také dost snese, já své topení natírám jen balakrylem (obič) před 4 roky jsem je natíral a je to furt dobrý::))oprava:-D