Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamnářská hlína

Dobrý den,

chtěli bychom znovu postavit stará kachlová kamna. Nejlepší bude zřejmě je vymazat kamnářskou hlínou. Nemá někdo tip, kde ji sehnat ? Krom internetu, samozřejmě. Je běžně v dostání ? Nebo lze ji nějakým způsobem nahradit či vyrobit ? Díky za informace. Má - li někdo postřehy, na co si dát pozor či čeho se vyvarovat při stavbě, prosím o ně.

Díky !

Dobrý večer,
mám kuchyňská kachlová kamna/stáří přes 70 let/,v současnosti řeším co s nimi dál -zda-li zbourat a postavit znovu nebo renovovat/zda-li je to technicky možné/.
Z tohoto důvodu Vás chci požádat o zaslání zdarma dokumentu v pdf. s informacemi o stavbě kachlových kamen.
Děkuji- S pozdravem Jára Pavel