Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plynový kotel Junkers EUROSTAR ZE 24-3 MF K

Prosba o radu, mám plyn.kotel Junkers ZE 24-3 MF K:
Závada: po 2 hod.bezchybného provozu dojde k vypnutí kotle,je ohlášena závada E0-vnitřní chyba na základní desce. Po resetování servisním tlačítkem opět bezchybně funguje.
Po 2hod.provozu se závada opakuje. Řešením je podle servisní dokumentace výměna základní desky,což je finančně náročné.U této závady je nepochopitelná pravidelnost a to, že závada je stále stejná bez dalších změn.
Je možná levnější varianta opravy než výměna základní desky?
Uvítám každou radu nebo zkušenost.
Děkuji za zprávu.

Dobrý den.
Kotel Junkers Eurostar mi začal generovat stejnou chybu.
Nalezl jsem příčinu a chybu opravil (cena cca 500,- Kč).
Pokud máte zájem, poskytnu radu bezplatně.
Pište na dolezal_jiri@seznam.cz.
Hezký den.