Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tloušťka OSB desek

Dobrý den. Minulý týden jsem vytrhal starou podlahu, pod původními prkny jsem našel hranoly volně položené na suti. Koupil jsem nové trámky, které chci zapustit do zdi(cihla) a na ně položit OSB desky. Trámky budou od sebe 80 - 90 cm. Jakou tloušťku OSB desek doporučujete? Desky chci napenetrovat a 9 mm dlažbu na to. Je potřeba spoje OSB desek lepit? Přibíjet nebo přišroubovat? Díky za rady. Honza

My jsme to zasypali původním bordelem a přiházeli další, aby se to neprohýbalo. Nedávali jsme to desky dvojatě, protože na to šla plovoučka. Ani jsme ty trámy nezasekávali do zdi, jen pro dobrý pocit na kocích oplácali betonem z pytle z Hornbachu. IMHO Jez. i to bylo zbytečné, síla se roznese do celého a podlaha se ani nehne.