Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Isolace balkonu

Potřebuju před fasádou provést isolaci balkonu, protože zatéká. Mám tam teď teraso. Firma, kterou jsem kontaktovala mi doporučila navrch, bez odstranění stávající dlažby, dát pochozí folii. Jeví se vám to jako dobrý nápad?? Nebylo by lepší starou dlažbu nejdřív odstranit?? Neví někdo o levnější variantě? Já mám rozpočet na 25 tis. korun za balkon 2,5x5 m se dvěma volnými stranami.

levneji metoda je 1 vrsta ipa dobre provarena 2 vrsta modifikovany pas dobre provarit,delali sme to minyly mnesic na uzavrenem balkonu a zapomn eli proriznout diru na vodu.po 14 dnech neproteklo vubec nic.na to beton hydro sterku a dlazbu nalepenou na flexi lepidlo+flexi sparovacka