Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kufr na naradi

Zdravim. potreboval bych pomoct s vyberem nejakeho kufru na vercajk.
jedna se vetsinou o ruzne drobne naradi - kleste,kladivo,vrtaky,sroubovaky,klice,srouby,hmoz diny a podobnou drobotinu, kterou pouzivam takrka den co den.. mel jsem nejake kufry od LUXu ale vzdy jsem je proslapl nebo mi odesel pant nebo tak neco..
Takze shanim Kufr ktery bude dostatecne bytelny a zaroven prostorny, nebudu se na nej muset bat stoupnout a ze vseho nejdulezitejsi je kvalitni system otevirani - jak je ten pant plastovy tak to nedela dobrotu. co jsem tak koukal na internetu tak me padl do oka tento
[http://www.obchodni-dum.cz/file.phtml/773960/katal og/]
Ale v ruce jsem ho nemel tak nevim jak moc bytelne bude pusobit.
Verim ze je tu hromada ruznych kutilu a remeslniku kteri uz maji v oku co se koupit vyplati a co ne a dokazi poradit.
Diky za odpovedi

Oba dva vypadaji dobre.. ten prvni bude asi na takovy ten drobnejsi vercajk vhodnejsi diky tem dvema patrum,aůe zase jsou tam ty tahla ktera maji taky tendenci delat neplechu...
Uvazuju taky ze ten poradac na srouby a hmozdiny bych si koupil zvlast a kufr vylozene jen na naradi..
Kazdopadne se mi ta firma stanley docela zamlouva:)