Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit montážní pěnu

Dobrý den, chci se zeptat, jak postupovat při odstranění zaschlé montážní pěny, která se dostala na nové dveře při jejich instalaci. Dveře jsou dřevo masiv mořené. Mám zakoupen tekutý odstraňovač, ale nevím, jak postupovat, abych neporušila povrch dveří. díky

Nám to zedník odstranil teplou vodou a šťávou z citrónu (nejprve je nutno odřezat větší kusy pěny). Použil přitom hubku na nádobí - drsnou stranu. Bylo to pracné, ale nepoškodil lak. Na umělou hmotu se prodává odstraňovač pěny - měli jsme strach použít to na lakované dřevo.

citron s hadříkem neberte na povrchy s umělým dekorem - nějaký potah v barvě drěva . U obložek jsem to na kousku který není vidět zkusil a sundáte dekor na na folii. Odstaňovač ztvrdlé pěny je supr, nanesete, za půl hodinky to jde pěkně pryč. Je to taková pasta a funguje.