Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vodovodní hodiny

Zdravím.Nepodařilo se mi dneska dovolat na info linku SM vodovody a kanalizace, proto se zkusím zeptat tady. Potřebuji kompletně předělat přípojku na vodu ještě před hodinami. Zajímalo by mě, jaký je postup,určitě nemůžu jen tak porušit pečetě na ventilech :-p. Je také nutné mít z obou stran hodin zavírací ventily nebo stačí jeden?

Tak mi byla dneska doručena faktůra. Je to docela pěkně rozepsané. Půl hodiny práce dvou montéru mě stojí 336 Kč.....tomu bych i věřil a možná jsem počítal i víc. Daleko více mě však stál materiál. Jeden kulový přímy ventil colový - 332Kč, ISO spoj koleno 3x - 194Kč + 9% daň. Plastové trubky ve faktůře uvedeny nejsou, zřejmě se nechtěli zabývat detaily. Nakonec mě celá úprava vyšla na 1400Kč. Není to nijak závratná částka a rozhodně nemám náladu s nimi řešit ceny materiálu v obchodě, které jsou podle mého laického názoru o 100% levnější.Hlavně, že už to mám zdárně za sebou. ]:)