Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jističe a chrániče Bonega - kde v Brně?

Ahoj,
neviděl někdo z vás v nějaké brněnské prodejně (klidně nějaký Bau****) výrobky firmy Bonega? Konkrétně mi jde o proudové chrániče. Chci je dát do obvodů, kde nejsou předepsané normou, ale jen pro svůj osobní "klid v duši". Takže zrovna pasu po těchto levnějších výrobcích (ve srovnání např. s ABB), které samozřejmě nemusí být horší.
e-shopy je mají též, ale je mi líto stovky za poštovné, když mám šalinkartu.:-)
Díky.

Kdyby to někoho též zajímalo, tak zde je to podstatné, co mi Bonega odpověděla:

Elektram s.r.o. Palackého tř.91, Brno tel.541422941
EIM elektro s.r.o. Tábor 26 , Brno tel. 541212560
B-F Elektro Burian Petr Dornych 128 Brno tel.545234675
Karel Kačmařík Štěpánská 2 Brno tel.543216333
Jaroslav Holub, Komenského 10, Sokolnice, tel. 544/229173
Pavel Smejkal, J.Svobody 529, Střelice u Brna, tel. 777/158856
Milan Nekuža ELEKTRO, 1.máje 262, Zastávka u Brna, tel. 546/429023