Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stoupacky

PROSIM VAS POTREBUJI PORADIT OD SIKOVNEHO KUTILA:!:NASTEHOVALI JSME SE DO TRICETILETEHO PANELOVEHO BYTU 2+1 A CELY JSME SI HO OPRAVILI.ALE S CIM SE NEDOKAZI SMIRIT JE, ZE NA WC JAK VEDOU STOUPACKY SE OZYVAJI SOUSEDI NAHORE I POD NAMI.PROSTE VSECHNY HLASY SE OZYVAJI PO CELEM BYTE.PROSIM VAS JDE TO NEJAK ZTLUMIT?????DEKUJI

Zkuste zjistit jestli se zvuky nešíří vzduchotechnikou. To by mělo být dobře slyšet i v kuchyni přez digestoř. Stará a známá bolest paneláků. Dá se to výrazně utlumit obalením VZT potrubí v instalační šachtě slabou izolací a osazením zpětných klapek do odsávání.

Jeden můj kamarád, postarší starý mládenec sbalil nějakou děvu na inzerát. Den před plánovanou návštěvou dívčiny jsem se u něho stavil, abych mu dal několik důležitých rad. Kamarád mi však pravil:
- Tak si představ, včera jsem celej den měl hubu v hajzlu. Ale místo abych jako správnej člověk po flámu b**l, tak jsem tu mísu jak vůl pucoval, aby byla jak nová.