Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odteplenie garaze

Vsetci zatepluju, ja by som otreboval odteplit.
klasicka radova garaz, klasicka cierna strecha. V lete je vnutri pod stropom 33, pri zemi - betonova podlaha, nejakych 23 st.
1. o kolko pomoze natriet strechu niecim striebornym? aby to odrazalo slnecne luce, daval sa kedysi taky strieborny sajrajt . . .
2. je mozne dat ZVNUTRA na strop nejaky polystyren? Prilepit? skrutkami?
3. Iny navrh?
dik.

Ohlědně nátěru:
Dostal jsem starou stříbrnou barvu, kterou natírají nádražáci sloupy. Léty omšelý nátěr na lepenkové střeše, přesto že je rok co rok udržovaný, tak slézá slunkem i deštěm. Konkrétní barvu vám neumím poradit, podíval bych se co doporučuje výrobce krytiny, kterou máte na střeše.
Vždycky z jara lokálním nátěrem oživím tam kde je to potřeba. Garáž je zděná, samostatně stojící, strop ze starých užších panelů a pere do ní slunko celý den.
Lepenka je taková lepší, má v sobě silnější hliníkovou folii (tuším že je to protiradonové).
Ještě dodám, že u vrat mám na každé straně ve zdi nasávací větrací otvory a na zadní stěně u stropu jsou zase dva vysávací otvory.
Nezaznamenal jsem, že by se garáž nějak příliš zahřívala od slunka.