Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kamenná zídka

Dobrý den, na zahradě za domem jsme rovnali terén a nyní chceme stavět kamennou zeď. její celková délka bude cca 25m, výška 1 m a šíře asi40 cm (bude přiléhat k terénu) Zajímalo by mě kolik je asi třeba kamene. Nemám absolutně představu. děkuji za odpověď

Nechci Vás odrazovat ale i ten kamínek musí mít vhodnou velikost a tvar. Já bych si zkusil postavit kousek zdi jen tak nasucho z toho co máte. Uvidíte, že to není žádná sranda a možná skončíte jako já u ztraceného bednění.

děkuju vám, za všechny odpovědi. Nějaký tan kámen už máme vyhlídnutý tak uvidíme. o ztraceném bednění jsme taky uvažovali, ale kamen je kamen. Já jsem myslela, že na zeĎ s betonem ty kameny nemusí být zase tak super a že stačí najít tu hezčí stranu, protože ta zeď bude vidět jen z jedné strany.:-)