Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změť kabelů od TV a PC - uložení

Zdarec,
jak doma řešíte haldy kabelů za PC a za TV?
Mám skleněnej TV stolek, na něm bednu, AV reciver, HTPC a dva repráky a všechno je to popropojovaný hromadou káblů a manželka šílí z toho, kolik prachu ty káble přitahujou a pak to vytře mopem a občas nějakej kabel vytáhne ven.
Jak takový chuchvalce nějak uklidit? Napadá mě třeba nějaká krabice na zeď za TV, kam bych to nacpal a z toho by lezly jen nutně dlouhý vývody. Napadlo mě třeba kabely od repráků strčit do elektrikářských lišt, aby nebyly tak vidět.

Díky za nápady

Mozes ich dat nejak dokopy, vyzera to potom trochu uhladnejsie. Napr. lepiacou paskou (ale to po case moze trochu pustat lepidlo) lepsie su tie stahovacie umelohmotne "pasiky" neviem jak sa tomu nadava. Maju urcite v mnohych obchodoch balene po stovkach ks :-) napr. http://www.conrad.cz/stahovaci-pasky-delka-98-mm-sa da-100-ks-transparentni+dp55101/ Po upevneni ten trciaci koniec mozes odcviknut.

Ak tu pasku potom chces odstranit tak jedine stikacimi kliestami (stikat len ten pasik, nie cely kabel :)