Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co dát na betonové schody

Dobrý den, máme na venkovní chodbě mírně stočené betonové schodiště, ale je trochu prudší. A řešíme co by bylo nejlepší na něj položit. Máme dvě verze, buď lino a nebo dlažbu. Chtěl bych poradit co je nejlepší udržbově, co se týče v mokru nebo v zimě s mokrýma botama, aby se člověk moc neklouzal a hlavně do budoucna až se nám jednou do těch schodů bude chodit hůř. Nebo jestli máte nějaký lepší typ? Díky

Díky za tip. Není to špatný nápad, ale přeci jen na údržbu je to trochu víc náročný. Je to bytovka s třemi byty a máme i malé děti, které courají tam a zpátky. Není to špatný nápad nalepit to jenom z jedné částí po celé délce, protože už ted k nám chodí starší babička a to by bylo pro ni nejlepší. Ale co na ten zbytek? Já osobně si myslím, že když se dá dlažba, tak se budou dostávat mezi spáry kamínky a ostatní bordílek. Ale u lina?,tam se nemá nic kam dostat. Tudíž by bylo asi nejlepší to lino?