Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdotykový koš ECG BK42

Máme v kuchyni bezdotykový odpadkový koš BK42
[25925.jpg]
Asi půl roku celkem fungoval, pak začal různě zlobit, už jsem zkoušel polaborovat se střídavým výsledkem, i baterky jsem různě měnil. V poslední době koš otevíral víko, ale nezavíral, dnes přestal fungovat senzor. Tak než zase začnu šroubovat šroubky, a že je jich tam požehnaně, chci se zeptat, jestli s tímhle košem nemá někdo zkušenost, jak jej opravit.
Asi začnu věřit na existenci kurvítek.

Po své zkušenosti nedoporučuji pořízení tohoto koše (snad už ani není k sehnání) a chci se zeptat, zda s podobným košem, ale jiného typu, nemá někdo lepší zkušenosti, případně kde se dá koupit. Po elektrách tenhle sortiment, aspoň jak se dívám není moc k vidění.

odpoviem len na poslednú časť otázky,v sk takéto "automatické" koše rôznych výrobcov predáva už len sieť obchodov nay-shop,u vás v cz to bude možno rovnaké,v datarte to mávali tak cca 2 roky dozadu,dnes už to z ich ponuky zmizlo úplne...............u ECG je možné hovoriť o úspechu,pokial funkčnosť pretrvá aspoň prvé tri mesiace bežného používania,zrejme by bolo dobré aby spotrebitelia dali podnet na štátnu obchodnú inšpekciu,nech sa začne niečo konať a výrobky ECG sa zakážu predávať,osobne nepoznám nikoho,komu by výrobky tejto značky nejako dlhodobejšie fungovali bez nejakej poruchy,bez ohladu na to,či to bol stolný ventilátor,ponorný mixér,smootiemaker,kulma etc....

Dobrý den, mě vydržel cca 4 roky, pak jsem ho rozebral a zjistil, že jak je ten hřebenový převod, tak se tam pod něj cpal bordel a ten to brzdil. A ještě k tý elektronice, to čidlo s knoflíkama je pod slabou folií a ta se promačká, vzniknou tam díry, přez ketré se dostanou různe tekutiny a ten tišťák byl zoxidovaný, tak jsem ho lihem vyčistil a přez knofliky nalepil novou transparentní folii a maká do ted.