Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mnoho včel v bazénu

Dobrý den, nedávno jsme dostavili bazén na zahradě. Má kulatý tvar. Je pokrytý plachtou, na kterou si sedají včely a vosy (sedají na kraj), aby se mohly napít. Problém je ten, že je jich opravdu mnoho, třeba okolo 50 a nevíme jak se jich zbavit. Prosím o rady, jak jich odehnat nebo jak se jich zbavit, protože jsou otravné a nechci aby nás poštípaly. Děkuji. Honza

Daj im niekde inde nieco ine z coho sa da dobre pit, a daj prec tu plachtu, a nebudu mat na co sadat na bazen, a budu pit inde. mozno to bude trvat nejaky tyzden kym sa to naucia.
A mas niekde nedaleko seba asi vcelara, alebo si jedina voda v okoli vela km.

fajn ze vsetci maju bazen ale asi nikto nema na nom plachtu. Vcely nevedia pit z bazena, preto ti asi sadaju na nejaku plachtu na ktorej su nejake kvapky vody apod. Daj ju prec a dajte vcelam pit nejak inac neviem jak to sa opytaj vcelara tusim sa na to pouzivala taka flaska otocena naopak s dierkami, ale zhlavy neviem (a samozrejme to dat niekam bokom, ne k bazenu :)