Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce WC v bytě

Dobrý den,

chystám rekonstrukci WC a chci použít závěsné WC s modulem GEBERIT, bohužel střed tlačítka na splachování vychází zhruba do výšky 110cm nad zemí (modul mám v plánu zazdívat do jeho výšky Ytongem, nad ním udělat dvířka do stupačky), kde se nachází ve stupačkách také vodoměry... řešil někdo podobný problém, nebo je možné vodoměry nějak pootočit, případně musí o přeinstalaci vodoměrů vědět i vodárna, případně družstvo?

Děkuji

Ahoj , no v prvé řadě by jsi to neměl obezdívat protože v případě havárie nebo oprav stupaček tě to nechají vybourat , mělo by to být komplet demontovatelné , ohledně vodoměrů - ty můžeš přesunout výš ale jak sundáš plomby musíš to nechat znovu zaplombovat někdy to řeší družstvo a někdy musíš sám zavolat vodárny