Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapojení kondenzátoru u čerpadla Badu picco 5

Dobrý den, poprosil bych o radu ohledně zapojení kondenzátoru u čerpadla badu picco 5. Nepodařilo se mi sehnat totožný kondenzátor který v čerpadle byl, v elektro prodejně mi dali se stejnými hodnotami ale oproti původnímu má jen dva drátky, původní měl 4 výstupy a byli použiti tři. je nějaká možnost jak zapojit dvou-drátkoví kondenzátor nebo musím sehnat jiný? Děkuji za odpověd. Přikládám foto se starým i novým kondenzátorem a označením motoru.

pokud se jedná o rozběhový kondenzátor, tak ten má vždycky jenom dva vývody. To, že jsou na některém typu fastony zdvojené nic neznamená, pořád jsou to dva vývody. Pokud se jednalo o odrušovací kondezátor, tam je počet vývodů dva až pět, podle provedení. Protože je typ kondenzátoru zřejmě tajný, těžko radit více.