Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obsypání betonového bazénu

Dobrý večer, mám jeden dotaz, stavím bazén hloubka 1,4 rozměr 2,5 x 5. Postaveno ze ztraceného bednění 25x25x50, perfektně vyarmováno, podloží zvětralá skála, skoro nešlo bagrem kopat. Stěny zality betonem, podlaha kari sítě a 15cm beton. Mezi bazénem a terénem vznikla díra od 5 do 30 cm. Polovina lidí tvrdí že je nutná zasypat štěrkem, druhá polovina říká že je to zbytečné a radí dát zpět pouze vykopanou zeminu. Vzhedem k tomu co mám zeminy a té zvětralé skály se mě moc nechce objednávat štěrk a likvidovat o to více zeminy. Myslíte že je štěrk nutný??? Díky za radu :?:

Je to úplně putna co das zvenku (možná tepelnou izolaci bych bral, ale zda sterk nebo hlínu je jedno IMHO.
Podstatný je, abys měl dvojitou vanu. S geotextilii a svarovanou aspoň 1.5mm fólii mezi vanama a vyřešeny průchodky, včetně zamezení průsaků mezi vanama. Máš ?