Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektronická cigareta bežhaví

Dobrý den,
mám elektronickou cigaretu iSmoka iKit ( https://www.vasecigareta.cz/produkt-507-sada-ismok a-ikit.html )
a cigareta přestala z ničeho nic žhavit (hlava 2.2 ohm),přitom baterie,když tahám,tak svítí.
Koupil jsem tedy novou hlavu (1.8 ohm ) ,protože jsem si myslel,že se prostě přepálila.Bohužel,ani to nepomohlo.
Jestli se v tomhle někdo vyzná,díky za radu.

Spis kontakty. Nema to dole na atomizeru nejaky sroubovani? Pod hlavou kontakt?
Ale primarne bych to reklamoval a sekundarne si koupil neco, co fakt funguje, co je schopny dodat alespon 50, lepe 100W na atomizer. A v zadnym pripade automatickou baterii.

dajto na reklamaciu,niet co riesit...tieto tintitka male nie su bohvie co,su lacne ale skor odradia od odvykania ako pomozu ...treba zainvestovat viac, aspon 100€ akupit si naozaj pouzitelnejsi vercajk... na automaticke blbosti zabudni ,to je len taka reklama pre blbcov ktory sa toho boja,a su lenivy o tom premyslat ako veci funguju..ja som na tom bol podobne, trvalo aj 2 roky kym mi to doslo ,tiez som skusal lacne veci podobne ako ismoka ale s poriadnym vercajkom je to uz iny level tomu ver,nastastie som uz aj 5 rokov bez analogu a nechyba .....