Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Parkovací senzory

Dobrý den,

zakoupil jsem si na svůj vůz parkovací senzory (drahá polovička to asi bohužel potřebuje...), koupil jsem je ale v čínském obchodě a po nainstalování jsem byl ve velkém šoku, když na mě parkovací senzory začaly číno-angličtinou mluvit a říkat mi vzdálenost. Je to opravdu hrozné a nedá se to poslouchat :-(

Máte s těmito senzory někdo zkušenosti? Dá se mluvící reproduktor vyměnit za nějaký co pípá jako všechny ostatní?

To jsme rozebrali a nic tam právě není, budu muset zakoupit jiný, je to koupené přes čínský eshop Gearbest a tak nějak je to v popisu napsaný, že to hold mluví no 8-)

A s tím, že čínskou věc by jste neryskoval, tak bych si dovolil nesouhlasit :-) když se podívám na český trh, kde se prodává třeba sada Sencor za 400,-kč, tak já sem zakoupil naprosto totožný stroj jen na něj nikdo nenalepil logo Sencor, dneska se vše vyrábí v Číně, to bychom si nemohli koupit už nic :puff:

No tak sencor asi tiez nie. Ono to neni jedno, pouzite metrialy, navrh (schema), atd, a z toho vyplyvajuca spolahlivost atd neni u 2 vyrobkov stejny, ale asi dnes uz moc na vyber neni (nesledujem to).
(ale napr. co ti mozem povedat z vlastnej skusenosti tak cinska xenon ziarovka za 10eur sa vyrobca s farbou pomylil asi tak o 2000K, a so svietovostou sa pomylil asi tak o 90% (menej jak ma byt)). potom som kupil original philips za 50. :D Mam na mysli skutocne vybojky D1S a ne zafarbene ziarovky)

Ahoj,
v takovém, případě bych rovnou doporučil koupit senzory nové. Za mne mohu doporučit značku Valeo. Nevím jakou máš značku auta, ale dodává pro Volkswagen, Renault,Nissan, Daimler Chrysler, Fiat, Ford nebo BMW :)
Pokud máte zájem o reklamu, nahoře je ceník. (karel)