Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Parkovací senzory

Dobrý den,

zakoupil jsem si na svůj vůz parkovací senzory (drahá polovička to asi bohužel potřebuje...), koupil jsem je ale v čínském obchodě a po nainstalování jsem byl ve velkém šoku, když na mě parkovací senzory začaly číno-angličtinou mluvit a říkat mi vzdálenost. Je to opravdu hrozné a nedá se to poslouchat :-(

Máte s těmito senzory někdo zkušenosti? Dá se mluvící reproduktor vyměnit za nějaký co pípá jako všechny ostatní?

Ahoj,
v takovém, případě bych rovnou doporučil koupit senzory nové. Za mne mohu doporučit značku Valeo. Nevím jakou máš značku auta, ale dodává pro Volkswagen, Renault,Nissan, Daimler Chrysler, Fiat, Ford nebo BMW :)
Pokud máte zájem o reklamu, nahoře je ceník. (karel)