Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupě bytu

Prosím Vás chtěla bych si koupit byt . Chtěla bych vědět co k tomu potřebuju a jak mám postupovat .Na penězích jsem domluvená ,ale ta administetiva nevím.Děkuji za každou radu .

I když to bude přes realitku, tak doporučuji si vše ověřovat sám, případně si vše nechat zkontrolovat od někoho dalšího, klidně i od nějakého advokáta.

Když jsem kdysi kupoval poprvé byt přes realitku, tak jsem to bral tak, že oni jsou profíci a rozumí tomu. Stálo mě to skoro 50 tisíc... :-/