Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gps lokátor do auta

Ahoj chtěl bych si pořídit do auta něco jako gps lokator respekt. Kdyby ho někdo ukradl abych ho mohl vystopovat na webu jsem našel tohle nevíte někdo jak se to používá, nemáte s tím někdo zkušenosti ? :) :D LGq2

Ano jak píšou, to je zdroj.... V podstatě dle napětí by se dalo říct že to je nabíječka na mobil do auta s ustřiženým konektorem. Jen nechápu pointu tvého dotazu. To jako že chceš Vyhledávat ukradené auto zdrojem stejnosměrného napětí? Kup raději ten GPS lokátor.