Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kotel Atmos když nejde proud

Dobrý den, mám kotel Atmos C20 S zatopila jsem když nešel proud, nakonec to dobře dopadlo,ale jsem zjančená a pořád hlídám zda jde proud ,z baráku se bojím hnout,je nějaké jiné řešení než vybrat kotel.Omlouvám se manžel odešel a s kotlem mě nic nenaučil.
Děkuji Stehlíková

Také mám Atmos - C18s
Chladící smyčka se nepřipojuje na vlastní zdroj vody ale na "městskou vodu" co teče i při vypnuté elektřině.

Z toho co píšete je nejmenší investice záložní zdroj jak se píše nahoře.
Mrkněte na oběhové čerpadlo topení a podle watů vybrat záložní zdroj: odkaz
Doporučuji také konzultaci s instalatérem nebo firmou který/á zná kotle Atmos.

Dopručené zapojení kotle: akumulační nádoby, ladomat, chladící smyčka, ekvitermní regulace.

neumím zde správně vkládat dotazy a odpovědi

Ćlověk se furt učí :)