Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žádost o přípojku u EON

Dobrý den,
bydlíme v domě, kde jsme dvě rodiny. Jedna nahoře a jedna dole. Každý rok máme při o u vyúčtování elektřiny. Máme tu podružné měření, ale nějak to nepomáhá. Celý dům je napsaný na jednoho člověka.
Často od pana majitele slyším, ať si zažádám u EON o svoje vlastní měření - vlastní přípojku.

Je vůbec možné zažádat, když nejsem majitel nemovitosti?

Díky

Se souhlasem majitele lze.Nutno spočítat vzniklé náklady-vyhovující el.měrový rozvaděč,rozdělené instalace,pro eon 500kč za ampéru z hlavního jističe(u třífázového).Levnějc určitě příjde domluva,pořídit cejchovanej podružnej el.měr,nechat prohlédnout odborníkem a zaplombovat soukromýma plombama.