Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka Whirlpool ADG 195 A+

Dobrý den, ráda bych radu.

Máme myčku Whirlpool ADG 195 A+. Po zapnutí programu myčka pouze hučí, párkrát cvaká a potom nereaguje, nezapne se program. Filtry jsem vyčistila. Může být myčka ucpaná mazem? Filtry i myčka celkově jsou čisté. Při posledním mytím se mi (nevím jak) odšroubovalo víčko od doplnění soli, zatekla tam voda.

Vůbec nevím jak se dostat k dalším částem, abych ji mohla vyčistit :(

Mohu do myčky nalít gelový odpadní čistič? Bojím se však, že to nepomůže a čistič mi pak myčku nějak rozežere.

děkuji za radu

- Umývačka by mala vypísať na displeji chybový kód. Čo tam vidíš?
- Gélový čistič nepomôže, lebo detergent používaný pri umývaní má rovnaký účinok a očistí dosť dobre odpadné potrubie.
- Otáčanie čerpadla je počuť - točí sa?
- Hučať môže len čerpadlo, alebo napúšťaná voda. Čo to je u teba?