Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cvakavý zvuk pri jazde

Dobrý deň možno sa s tým už niekto stretol a vedel by mi pomôcť som už celkom z toho zúfalý, mám Škodu Felíciu a mám jeden problém pri jazde sa ozýva taký cvakavý zvuk. Nerobí to vždy napríklad dnes to zas robilo ale posledné dva dni nič a keď som mechanikovi bol povedať čo je za problém tak sa na tom previezol nič nebol počuť a ja som vyzeral ako blbec. Takto aby som to upresnil vydáva to niekde z podvozku dosť často taký cvakavý zvuk počujem aj od okoloidúcich aút čím rýcheljšie idem tým to cvaká rýchlejšie nie hlasnejšie ale rýchlejšie a častejšie, ale neviem si s tým poradiť čo to je, kolesami to nie je lebo to robilo aj na zimných pneu a na plecháčoch. Neviete prosím čo by to mohlo byť ? Viem moc Vám takto nenapoviem snažil som sa nahrať ten zvuk ale to nebolo skoro vôbec počuť v mobile. Možno sa s tým už niekto stretol. Za akúkoľvek pomoc ´dakujem.

Ak sa zvuk prenáša pri zatvorených oknách do interiéru, je to v poloosiach, náhon, spojka. V opačnom prípade zvuku počuteľného z vonku skontroluj zadné bubnové brzdy.

Bolo by dobé opísať zvuk, či je jasný, metalický, cinkanie alebo dutý a odkiaľ vychádza.