Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamenný koberec - interiér

Zdravím a mám dotaz.
V poslední době je aktuální kamenný koberec a mě by zajímalo.
Pokud se do interiéru dává dlažba, tak se dává ještě soklový obklad.
Pokud se ale mluví o kamenném koberci, tak o soklu nikde ani zmínka. Ani na fotkách tento sokl není.
Ten se nepoužívá a umývá se i okolní zeď?
Díky za objasnění.

Na sokel si daj matroš podľa svojho vkusu a nálady, aj štiepaný obklad z bridlice.

Kamenný koberec do interiéru tvorí zase raz po čase módnu šaškáreň, žiadna sláva. Jedine prírodný šuter tvorí nadčasovú a trvalú hodnotu. Ja mám celý spodok chalupy vyložený benátskou dlažbou, 50x50cm, originál lámaný, povrchovo leštený mramor. Položené na krytálovom (podlahovom) kúrení. Údržba povrchu, ako malina, len "naštartovan" čokli berú zákruty, ako na klzisku s bruslami na paprčiach.

ono jde predevsim o to, ze v exterieru je ten koberec propustny.. voda protece skrz a tece potom po betonove desce ven.. kdyz to umivam, nestoji na ni voda a terasa je za chvilku sucha

tato vlastnost je v interieru ne zrovna vhodna :) proto se to musi necim zalepit, at se to da rozumne udrzovat

Raději nechat udělat od odborné firmy. My máme například položený kamenný koberec od firmy presstone. A dost se pozná rozdíl, když jsem viděl kamenný koberec u kamaráda, který si pokládal koberec sám.