Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se startováním sekačky

Zdravím,
koupil jsem novou sekačku s benzínovým motorem a jeden člověk ji prostě nedokáže nastartovat.
Musí se ručně přidat "plyn" přímo na motoru a pak teprve sekačka naskočí. Více a lépe je to vidět na tomto videu: watch? v=Qfk10ZaefUU

V manuálu se sice píše o ovládání sytiče, ale na sekačce nic jako sytič prostě není.

U staré sekačky taky sytič nebyl a startovala normálně.

Nesetkal jste se někdo náhodou s podobnou "závadou"? Než budu řešit reklamaci tak bych chtěl vědět na čem jsem.

Aspoň uveď takt motora (zrejme štvortakt jednovalec)

Musíš hľadať zapustené skrutky pre karbec, tj. sytič + voľnobeh.

Ak je nová, nemalo by byť prerazené tesnenie pod hlavou, ale čert nikdy nespí.

Daj sem typ a výrobcu motora, motory sú na jedno kopyto.