Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem studená stupačka v paneláku

Dobrý den. Bydlím v paneláku v 1.patře 4-patrového domu. Jedná se mi o ústřední topení. Fungovalo celou zimu, obě stupačky byly teplé. Přitápěla jsem si dle potřeby - otočením ventilu na radiátoru. Nyní, počátkem jara, když se venku oteplilo, byly přestávky ve vytápění. Od té doby mám v 1 pokoji celou stupačku studenou. V druhé místnosti - kuchyni je stupačka teplá. Žádala jsem sousedy v posledním patře, aby odvzdušnili radiátor v předmětném pokoji, ale zda to udělali, netuším. Když pustím v tomto pokoji radiátor naplno, naplní se odspodu teplou vodou. Radila jsem se s topenářem, který říkal, že stupačka je studená proto, že nad námi mají zavřené radiátory (jedná se o 2 patra). Ale mně se to nezdá, protože celou zimu vše topilo. Obě trubky jsou studené. Je to dům starší zástavby, stupačky jsou dvojité, radiátor připojený k oběma trubkám (vstup a výstup). Můžu poprosit o názor? Děkuji....

V tom prípade hľadaj odstavený ventil niekde v suteréne pre vetvu stupačky. Alebo je komplet táto stupačka zavzdušnená, prípadne máš vadný ventil na radiátore, zaseknutý, nepustí vodu z obehu do radiátora.