Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem varna konvice proteka - da se jeste opravit?

prosim o radu, varna konvice uz ma nalitano asi 7 let, nicmene stala cca dva tisice a je mi ji lito bez sance na zachranu vyhodit.
pri provozu se na kruhove zakladne objevi louzicka vody, tedy zrejme vadne tesneni, ovsem netusim, jestli lze tesneni vymenit, nebo je to fatalni vada. kazdopadne vim, ze voda a otevrena elektrina nejdou dohromady.
predem diky za radu

No já tam měl jen malou skulinku,kudy prolínala voda.Takže při zakápnutí zvenku se do té vlasové štěrbiny o rozměru řekněme 0,2x20 mm asi moc lepidla nedostalo a taky ta plocha kontaktu lepidla s vodou je tak minimální,že to nemůže vadit.A kdoví,čím to celé malí číňánci lepí dohromady vevnitř.