Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čtyřkolové „vozidlo“

Zdravím,
jednou nás s mým známým a dobrým přítelem napadlo, co si takhle postavit sami nějaké menší motorové vozidlo se čtyřmi koly pro dva. Ne že bychom s tím chtěli jezdit po silnici, jen tak na ježdění „po louce“. Samozřejmě někteří z vás by mohli namítat, ať si něco hotového koupíme, ale nám jde spíše o tom si to prostě udělat sami, vlastníma rukama, co nejvíc toho půjde. Jelikož ani jeden nemáme diplom z raketového inženýrství, tak jsem se přišel zeptat sem, zda-li s touto problematikou nemá někdo zkušenosti. Napadlo nás si například sehnat vykuchanou čtyřkolku nebo něco podobného, aby to už mělo hotový třeba řízení, nemyslím si, že bychom byli schopní to sestavit úplně celé zhola sami. Nějaké nápady/návrhy/poznatky? Za jakýkoliv názor, i zda-li to má vůbec cenu dělat, jsem rád!
Děkuji.

Já bych řekl, že samodomo traktůrků je všude v inzerci tři zadele, upravit není problém na cokoli.
Zeptám se ještě trochu jinak, vy máte s přítelem nějakou vlastní louku, kterou si chcete dobrovolně zničit ježděním? Jestli totiž plánujete jezdit po cizích pozemcích, tak je to napřesdržku, na cesty s tím nesmíš, do lesa taky ne. Takže opravdu zbývá jen vlastní pozemek někde u baráku.