Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr multimetru

Přeji pěkné odpoledne, chtěl bych se zeptat zdejších kutilů či elektrikářů, jestli by mi nedoporučili nějaký multimetr v cenové relaci tak do 2000Kč. Určitě by měl obsahovat měření kapacity, test diod/kontinuity.. Tedy na občasné testování tranzistorů a kondenzátorů, případně dalších součástek. Popřípadě můžete s cenou ještě o něco výš. Díky za jakékoliv rady.

...a na testování rozmanitých součástek doporučuju začít tímto "dvacetidolarovým" testerem:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0& _nkw=M328+LCD+12864+Transistor+Tester+DIY+Kit+Diod e+Triode+Capacitance+LCR+ESR+Meter&_sop=15

šikovná nedrahá věcička, která pomůže roztřídit vedle indukčností, kondenzátorů i různé jfety, mosfety a další obtížně testovatelné součástky.
Dá se koupit i kit k samosestavení, takže si předtím člověk i lehce zabastlí a má lepší pocit z "vlastního" výrobku.