Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Naftové topení bufík

Při vyklízení jsem našel kompletní naftové topení 6 con 3. Vím, že táta ho párkrát použil na vytápění garáže, ale taky si pamatuji děsný čmoud a smrad.
Má smysl se s ním čistit a snažit se ho rozchodit? Bude to bez problémů fungovat na dnešní naftu?
Díky

zaručeně bude ,já měl jeden (jen bufik) půjčený když jsem předělával garáž a super , za litr nafty perfektně vyhřáto, výfuk spirálovou hadicí ven přes odvětrací mřížku a super , pokud bys mě zájem tak mám hotový rám a trafo aby nemusel běžet z baterek , i tu trubku bych mohl poskytnout, jen je trochu hlučnější. zkoušel jsem i v dílně ,hadici ven pootevřenými dveřmi a taky super . jinak v dílně používám elekttrické infratopení . Do šrotu je to vysloveně škoda