Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr kotle

Dobrý den mám 2 podložní dům + půda a přemýšlím o dotaci, buď uhlí automat nebo dřevo splňovací kotel není tady někdo z Ostravy u koho bych se mohl podívat na kotel splyňovací Attack nebo Atmos přímo doma ? V provozu a poradit se s ním. Děkuji

Dnes jedine splynovací. Komfort, úspora, takmer žiaden bordel z popola, vysoká účinnosť. Trvalý, neprerušovaný prípoj častými výpadkami na el.rozvodoch je podmienkou.

Tieto "lacné" splynovacie kotle sú takmer výrobou a črevami identické, rozdiel je vo výkone v kW, záleží len na šťastnej ruke. Skôr sa pokazí riadiaca elektronika, ako by sa prepálil plášť či tieklo časom potrubie vo výparníku.