Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz pro stavare - zakreslovani oken

Ahoj,
neni tu nahodou nejaky stavar? Mel bych dotaz ohledne zakreslovani oken v pudorysu - jednak starych kastlovych a jednak novych plastovych s trosjklem. Chystam podklady pro vymenu oken a chtel bych mit pudorysy presne.
Diky
Jindra

Diery v obvodovom murive sú dané samotným architektonickým nákresom, ktorý odobril Stavebný úrad nádhernou "guľatou" pečiatkou.

K výmene okien v obvode stavby s pôvodnými rozmermi ti stačí vec ohlásiť St.úradu, ktorý nie je viazaný odpoveďou v lehote, iba vec zoberie na vedomie a založí ju do spisu.

Zavolaj živnostníka či spol. výrobcu okien, ten ti colštokom zmerá na tvári miesta rozmery určené k výrobe okien, navyše, daj výrobcovi okien do papŕč situačný plán chalupy, aby niečo nesprznil.

Na kieho šľaka sa onanuješ na poradni?