Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VytvOření telefonní zásuvky

Ahoj má k nám přijít technik na uděláni telefonní zásuvky abychom měli přístup k vdsl internetu. Chtěl bych se jen zeptat jestli se musí napichnout nějakou jejich stanici nebo bod nebo jenom něco vytáhne ze zdi a bude? Neznáte někdo postup jak se to dělá ? :)

Zdravím, musí najít nejbližší telefonní skříňku, nebo jak bych řekl já telefonní rozvaděč, a tam na svorkovnici přiřadit nového zákazníka. Prostě natáhne dva drátky a bude to.
Zásuvku tel. linky si nechte udělat co nejvíce v centru domu či bytu, aby Wifi router mohl co nejlépe vykrýt daný prostor signálem, bez nutnosti použít další prvky pro posílení Wifi signálu.