Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako vyuzit staru trafo -zváracku

zdravim,po dlhej dobe som si kupil invertor ale je mi luto vyhodit moju snad 40rocnu trafo-zvaracku(funguje dost dobre ale ma to snad 70kg ,kvoly tomu som aj si kupil lahsiu-modernejsiu) do srotu ju nechcem dat lebo skoda a rad by som na nieco vyuzil v domacej dielne....mate nejaky napad co s nou? pripajam foto....dakujem za reakcie..

ta bodovka dobry napad aj by som obcas vyuzil...nemas nahodou poruke link ako na to?myslim s tymito velkymi transformatormi lebo mam dojem ze mi to takto bez vsetkeho bude vyhadzovat istic...raz si pametam som vyrobyl z trafa mikrovlnky podla youtube aj to fungovalo pekne,iskrilo,zhavilo ale nic som s tym nevedel zbodovat,velmi slabe to bolo...

No, kolega v praci ma, neb jsem ho k tomu inspiroval. Zrusil sekundar, navinul 3z 25mm2 svarecim kabelem a boduje to jako fik. Nejenom s elektrodama proti sobe pres plech, ale i vedle sebe k bodovani pasku na 18650 clanky. Jistic jsme pri blbnuti nevyhodili, hreje to, ale vzhledem k urceni a dobe provozu zadnej problem.