Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motor z Felicie do Golfa

Zdary. Chci se zeptat jestli bude pasovat motor z Felicie 1.6 55kw kód AEE do trojkového Golfa. Motor je v Golfu stejný, bohužel už má svoje léta za sebou a ten z Felicie je ve vynikajícím stavu. Díky moc

Položme se na otázku, jestli je to povolené. Připomněl jsem si problém svého kolegy, koupil v autobazaru auto s motorem z jiného auta, předchozí majitel to buď neřešil nebo měl na ouřadě známého. Když kolega chtěl koupené auto přihlásit, tak mu to nepřihlásili, že prý to výrobce nedovoluje. Nevím, jak to tehdy dopadlo.