Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Autochladnička.

Budu kupovat novou autochladničku do bagru, tak sháním jakou nejlépe.
Důležité je aby hodně chladila a měla ochranu před vybitím baterie.
Cena čím míň, tím líp.
Asi to vypadá na Tuto.
Děkuji za tipy a doporučení.

Cestovatelia, zigmund-hanzelka, po cestách v Afrike chladili pod výklopným, predným oknom Tatrovky nápoje vo fľašiach zabalené v mokrom uteráku, stačil prúd vzduchu a odparovanie vody z handry.

Zlatí komunisti, tieto kapitalistické, vykorisťovateľské maniere nejakým blbým chladením žranice sa v širokých radách pracujúcich bagristov či traktoristov, kombajnistov, zlobinovcov, chozraščótnikov, úderníkov, nikdy nenosili. A sme tu, pravda, boľo by nám dnes ľepšie bez chladničiek, ľen nebyť tých sopliakov mľadých, hlavne neskúsených na námestiach v roku 1989 s kľúčikmi a paprčami do "V".

Aj mľiečko bolo v samoobsluhách dostať za dve korunky nechladené priamo z modrých prepravok za ktorými sa tiahli potoky modrej stuhy zo skladov za rudlou, lebo prepravky súdruhovia umne po stranách prederavili. Voňavo v priehľadných PE sakloch bolo mľiečko zabalené, tiež bolo homogenizované, aby sa náročnému, socialistickému spotrebiteľovi odporný tuk na stenách sáčkov neusádzal.

Mľadí a neskúsení sopliaci, ktorí nevybudovali prácou výdobytky od 1948, všetko dobré v roku 1989 "nežne" pokazili. Malo sa vešať, dodnes mali byť do švíku plné kriminály boľševikov a eštébákov aj s ich debilnými panghartmi, blízkymi osobami v I.II. a III. rade.