Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Led pásek místo plnohodnotného světla

Ahoj zrovna se nám rozbil lustr, totálně spadl na zem a je po něm, ze stropu koukají jen tři dráty a ja bych tam chtěl vytvořit osvícení z led pásek da se do těch třech drátů zapojit led pásek místo světla ?díky

Trollík se nám nudí! Jakpak může zavěšený lustr "totálně spadnout na zem"? Bravo! Bravo! Bravo!
Jinak, jen do toho! Sice napětí v těch trčících drátech je poněkud jiné a vyšší a střídavé, než vyžaduje většina LED pásků. Jednak normální jedinec si koupí lustr, když ho zničil, jednak, když už, o jednoho blba méně.