Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapach ze stoupacek v koupelne

Dobrý den,
potřebovala bych poradit. V koupelně mám stoupačky, kterýma se často do místnosti šíří zápach jídla od sousedů pod náma. Jde to nějak vyřešit? Do šachty jsem se dívala, kromě odpadní roury a pár trubek tam nic nevidím. Nevím, kudy k nám ten zápach leze. V kuchyni, která s koupelnou sousedí, máme digestoř s odtahem. V kuchyni však zápach od sousedů necítím, pouze v té koupelně, kde jsou stoupačky. Předem děkuji za rady.

stupačku zatesni, nech sa netvorí komínový efekt. Filcovina, molitan a na neho nastriekaj polyuretánovú zmes v spreji (na vzduchu nakysne /nakyne/ o 500% na objeme), aby sa otvor zo spodného podlažia dôkladne a vzduchotesne oblepil na murivo a na potrubie. V prípade havárie sa dá ľahko stuhnutá pena vylámať, utvorí penu podobnú, ako polystyrén.