Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boiler na chatu

Ahoj,
cez zimu nám praskol (zamrzol) starý boiler takže prišlo na rad kúpa nového, Boiler mám len na sprchu a dve umývadlá kúpeľňa a kuchyňa, používaný len na umývanie riadu a sprchovanie (1-2 osoby ). Boiler som chcel len tak 15l -20l, starý mal 15l a stačil, hlavne aby sa dal zavesiť. No čo neviem aký vybrať ? akú značku a aký cca výkon ? Čo všetko pozerať nech sa neskôr neľutujem.
starý boiler som mal značky Ariston.
Čo som pozeral obchody tak mi radili ten alebo potom ešte Elíz EURO 15 N (15l)
a pokiaľ väčší že vraj majú overený Dražice TO 20 no podla mňa to už bolo moc veľké.

Predom v ďaka za rady

elíz za to nemá žiadne hodnotenie takže to nikto nekupuje ? inak ževraj to je bulhar tak tiež neviem čo sa týka kvality. Ono čo mi povedali v predajni že na využitie na chate 1-2x do týždna a len teplé dni vydrží asi všetko.

teraz už doma len riešime či zoberieme 15l alebo 20l