Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký kohout na tuto trubku?

Mám na balkoně vodu vyvedenou v trubce (litina?), uvnitř ale není žádný závit ale šestihran, potřebuji na to dostat nemrznoucí kohout, poradí někdo? Je potřeba proříznout závitníkem nebo? Zde je odkaz s fotografií cnRnLa

Dobrý večer,toto vypadá,že se jedná o část šroubení na kterém byla převlečná matice a možná někomu praskla při povolování,nebo prostě záhadně zmizela.To co tam zbylo zkuste vyšroubovat pomocí imbusového klíče a pak shánějte přechodku pro našroubování kohoutu.Ale spíš to vypadá,že tam bude koleno,nebo mufna a kohout koupíte přesně dimenzi co tam je,ale to co kouká musí pryč.:-)