Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodovodní hadičky Flexira – máte s tím zkušenosti?

Čeká mě výměna pár baterií a s tím půjdou preventivně i hadičky. Klasické nerezové opletené už nám během nějakých deseti let pod různými bateriemi asi dvakrát, třikrát praskly, přišlo se na to vždy do půlhodinky, ale stejně byl opruz to všechno vytírat a odnesly to skříňky z dřevotřísky, takže přemýšlím nad Flexira Aqua (vlnovec, chirurgická ocel).

Protože je to relativně nové, nedělám si iluze, že by mi někdo řekl, jak dlouho to vydrží, a protože je to oproti klasice fest drahé, tak se chci zeptat, jestli je to v něčem horší nebo záludnější na montáž, a jestli jsou s tím nějaké problémy, prostě jestli s tím už někdo má zkušenosti a je to fakt lepší než klasika. Hesla, co u toho razí („Hadička, která vás nikdy nevytopí“), mi přijdou trochu velkohubá

Návratnost té investice je mizerná, ale kdyby to bylo fakt "nafurt" (nebo aspoň. na dožití baterií), tak si milerád odpustím další ležení pod umyvadlem v mokré skříňce.

Objevilo se to už i v nějakých "kutilských" pořadech, např. v Polopatě watch , ale tam si nikdy nejsem jistý, jestli je ta konkrétní "reportáž" míněna opravdu jako reportáž, nebo je to prostý PR spot / product placement / teleshopping (o webových magazínech nemluvě).

Koukám, že se do toho chce všem investovat asi tak mně, když nad tím pořád váhám s tím, že pod dvojumyvadlo s teplou a studenou vodou by ty hadičky vyšly dráž jak baterie. Nic, tak zase klasika s nerezovým opletením a budeme se modlit, aby to nebouchlo.

http://www.vasetopeni.cz/flexira-xconnect-system-t rubka-nerez-wr16-dn12-aisi-316l-vyzihana-baleni-5m -4101cz/

http://www.pinky-online.cz/cs/nerezove-ohebne-trub ky-cats-aisi-304-montazni-system/1254/

cats

Požičaj si v MO predajni montážny kufrík na finančnú protizálohu:
http://www.grandic.cz/photo/products/p33/p12033_1. jpg

Lamentuješ, ako Dr.Horák, pritom tieto ohýbateľné nerez rúry prežijú celú stavbu na veky.

Opletené hadice sú šmejd, svinstvo.