Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nutnost obouchani zdi na cihlu?

Ahoj, mam dotaz, s kterym mi snad poradite:) Rekonstruujem stary barak, postaveny na mokrine, takze mame obvodove zdi mokre, vysousec pomohl jen trochu. Trapi nas tu na tech zdech plisne, ktere se objevuji prakticky porad,tak premyslime o reseni obouchani zdi az na cihlu/kamen, nastukovanim a vymalovanim protiplisnovou barvou. Ma s tim nekdo zkusenosti, ze by to pomohlo? Diky

To nie je systémové riešenie, kapilárnu eleváciu s postupným zhnitím muriva tým obmedzíš dočasne aj keby si natiahol omietku s plastovými prímesami proti vlhkosti.

- Podrezať a vložiť izloačné pásy do muriva.

- Elektródy do muriva.

- Injektovať (penetrovať) vhodnou látkou po navŕtaní nosné murivo a priečky.