Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaké hmoždinky?

Zdravím.
Do starého domu chci dát nemocnému člověku ribstol, aby se mohl protahovat.
Moc míst kam ho dát není. Ale všude je to u zdi z vepřovic. Zdi jsou vnitřní, suché a tvrdé. Jak a čím upevnit ribstol? Jakou hmoždinku, případně nějaké chemické lepidlo do díry?

Díky.

Však sa ti hmoždínka viviklá. Do blata, to je nápad, ani priemer 14-ka podlepená epoxidom nepomôže.

Jedine durch na závit, z oboch strán steny železné plocháče a stiahnuť ich k stene matkami s protimatkami. Samozrejme zasekať pod omietku a matky s plocháčom zasadrovať.